Specificaties
Marcel Van Den Eynde Supercup
- Lokvoer
- Gewicht: 1kg
- Lichtbruin van kleur
- Lokt grote en kleine witvis
- Neemt veel water op
- Ook geschikt om vissen naar de oppervlakte te lokken
- Veelzijdig te gebruiken!
Omschrijving
Één van de oudere producten in de range van Marcel Van Den Eynde is Supercup, ontwikkeld in de jaren 80, mede dankzij Jean Coolens, een voormalige Belgische kampioen nadat hij tweemaal de supercup trofee won. Het lokvoer Supercup is een lichtbruin aas en heeft een gevarieerde uitwerking dat tijdens moeilijke periodes snel grote en kleine vissen zoals voorns en brasems kan lokken.
Dit lokaas kan puur met maden en casters gebruikt worden, of meng het lokaas 1 op 1 met leem en kleine vers de vase (muggenlarve). Supercup neemt op zich veel water op en kan daarom aanzienlijk opzwellen. Dit lokvoer is ook uiterst geschikt om vissen naar de oppervlakte te lokken.
Marcel Van Den Eynde Supercup Lokvoer (1kg)
We bieden verschillende opties aan voor het bezorgen of ophalen van je bestelling. Welke opties voor jouw bestelling beschikbaar zijn, zie je bij het afronden van de bestelling.
- Gratis verzending bij bestellingen boven de 99.00
- Retourtermijn van 50 dagen
- Gemakkelijk bestellen met of zonder account
- Klanten geven Visdeal een 9.4/10
Karper
Roofvis
Witvis
Forel
Meerval
Zeevis
Alle deals
Vissets
Kleding
Outdoor
Outlet
Cadeautips





